Hakkımızda

Site Haritası

İletişim
Gizlilik Politikası 

 

“luleburgazfirmalari.com”; üye kullanıcılarının “ luleburgazfirmalari.com ” ile iletişimde kullanılmak üzere verdikleri bilgileri başkaları ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur.
Gizlilik politikası çerçevesinde “ luleburgazfirmalari.com ” üye kullanıcıların kişisel bilgilerini korumayı taahhüt etmektedir.
Gizlilik politikası kapsamında aşağıda belirlenen ilkelere uyulmaktadır.

  1. Üye kullanıcıya ait kişisel bilgiler sadece “ luleburgazfirmalari.com ” çalışanları tarafından görülebilir.
  2. Sitemize “Ücretsiz Firma Ekle” bölümümüzü kullanarak eklenmiş olan firmaların bilgilerinin doğruluğu ile ilgili olarak “ luleburgazfirmalari.com ” olarak hiçbir güvence verilmemektedir. Firmasının tanıtımı için girilmiş olan bilgilerin
  3. Üye kullanıcıya ait e-posta, telefon “ luleburgazfirmalari.com ” ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması için kullanılır. “ luleburgazfirmalari.com ”, “Üye kullanıcılarına bilgilendirme tanıtım amaçlı mail, SMS gönderimleri yapabilir. Üçüncü şahıslara üye e-postaları, telefon numaraları hiçbir gerekçe ile verilmez.
  4. Sitede yayınlanan ve yayınlanmayan bilgiler bilgi gönderme formlarında belirtilmiştir. Yayınlanmayacak kişisel bilgiler “ luleburgazfirmalari.com ” ile üye kullanıcı arasında bilgilendirme tanıtım iletişimin sağlanması amacı haricinde yayınlanmaz üçüncü şahıslar ve/veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.

Bu ilkeler ile “ luleburgazfirmalari.com ” üye kullanıcıların “ luleburgazfirmalari.com ”'da yer alan hizmetlerden güven ile faydalanmaları tarafımızca sağlanmaktadır. Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.


Sorular;

Gizlilik ve Güvenlik Politikamız hakkında her türlü sorunuzu "Bize Ulaşın" bölümünden ulaştırabilirsiniz.

luleburgazfirmalari.com  Gizlilik ve Güvenlik Politikaları üzerinde zaman zaman değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Son Eklenen Firmalar
Bale Akademi
Vidanjör 0212 690 80 17 | İstanbul Vidanjör | Vidanjör Hizmetleri
Cep servis Gökhan çeçe
BATI ALARM VE GÜVENLİK LTD.ŞTİ
ÇAĞ İMARLIK
Yenice Kasap ve Şarküteri
ARDA HARİTA MÜHENDİSLİK
Ayas kardeşler yapı
Balaban Hafriyat
Okan Teknik
 
Üye Girişi
Firma Kodu Şifre  
 
Sponsor ve Destekçiler
DİZGİ MATBAA
 
Sizde Mail Listemize Katılın
E-Posta Adresiniz
 
LuleburgazFirmalari.com Hakkımızda | İletişim | Sıkça Sorulanlar | Reklam Programları | Özel Firma Üyeliği |
  © 2012 LuleburgazFirmalari.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitede geçen tüm yazı, döküman v.b kaynakların izinsiz kullanılması suçtur ve sitede adı geçen firmaların tüm bilgilerinden sadece ilgili firma sorumludur. Ayrıca Bkz. Gizlilik & Güvenlik Politikası
Rota Bilişim Teknolojileri